Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Słuchawki / Słuchawki z mikrofonem A4Tech

A4T EVO Vhead 50 (HS-200, HS-50)
Kliknij, aby powiększyć


Nasza cena: 32.00Cena netto: 26.23 zł
Kod produktu: sluzmikA4EvoVhead50
Producent: A4-Tech
Gwarancja: 24 mies.
Ciekawy design

Przedstawiamy niezwykle nowoczesne słuchawki A4TECH EVO Vhead 50 HS-50. Wysoka jakość dźwięku, wbudowany mikrofon i nauszna konstrukcja sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdza się podczas wszelkich rozmów internetowych. Słuchawki A4TECH EVO Vhead 50 HS-50 mają nowoczesny, minimalistyczny design. To klasyczne słuchawki w czarnym kolorze, z ciekawymi, srebrnymi elementami. Dość duża waga (367 g) wynika z dużych nauszników, które zapewniają użytkownikowi niespotykaną wygodę.

Fantastyczny dźwięk

Słuchawki A4TECH EVO Vhead 50 HS-50 mają neodymową, ultra-cienką membranę, która zapewnia czysty, wysokiej jakości dźwięk. Szerokie pasmo przenoszenia, wynoszące od 20 do 20 000 Hz umożliwia doskonałe odtwarzanie wszystkich, słyszalnych dla ludzkiego ucha tonów, co sprawia, że muzyka jest wiernie odwzorowana, podnosząc wrażenia użytkownika na wyższy poziom. Czułość 97 dB i impedancja 32 Ω, sprawiają, że słuchawki są niezwykle wszechstronne i doskonale sprawdzą się podczas rozgrywek w ulubione gry, nauki, pracy, jak i słuchania muzyki.

Przewodowa konstrukcja i mikrofon

Przewodowa konstrukcja słuchawek A4TECH EVO Vhead 50 HS-50 niweluje wszelkie opóźnienia i zakłócenia w odtwarzanym dźwięku. Dodatkowo kabel o długości 2 metrów zapewnia dużą swobodę i wygodę. Słuchawki A4TECH EVO Vhead 50 HS-50 zostały wyposażone w jednokierunkowy mikrofon, który doskonale sprawdza się podczas wydawania komunikatów, czy prowadzenia rozmów internetowych.

Sterowanie i złącza

Słuchawki A4TECH EVO Vhead 50 HS-50 dają możliwość regulacji głośności dźwięku. Jest to niezwykle wygodne i szybkie rozwiązanie, które jest szczególnie przydatne podczas emocjonujących rozgrywek. Słuchawki A4TECH EVO Vhead 50 HS-50 mają złącze mini jack 3.5 mm. To najczęściej stosowane w tego typu urządzeniach złącze, które umożliwia ich podłączenie do większości kart dźwiękowych.

Typ słuchawek : Nauszne

Bezprzewodowe : Nie

Regulacja głośności : Tak

Dźwięk przestrzenny :Nie

Pasmo przenoszenia min. [Hz] : 20

Pasmo przenoszenia max. [Hz] : 20000

Mikrofon : Tak

Aktywna redukcja szumów : Nie

Kolor : Czarny

Typ głośnika : Neodymowe

Czułość [dB] : 97

Impedancja [Ω] : 32

Pasmo przenoszenia min. [Hz] : 20

Pasmo przenoszenia max. [Hz] : 20000

Dźwięk przestrzenny : Nie

Mikrofon : Tak

Typ mikrofonu : Jednokierunkowy

Aktywna redukcja szumów : Nie

Złącze : 3.5 mm

Bezprzewodowe : Nie

Regulacja głośności : Tak

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu