(24) 23.8 Philips 24M2N3201PL/00 ( IPS , 1920x1080, 300, 0.3ms, 107% sRGB, HDR10, 260Hz) (1xHDMI 1.4, 1xDP 1.2, 1xAudio) biały
Kod produktu: l24Phi24M2N3201PL/00
Kod liczbowy: 138179
Typ ekranu
23.8 / Płaski
Rozdzielczość
1920 x 1080
Rodzaj matrycy
IPS / Matowa
Odświeżanie [Hz]
260
Kontrast
1000:1
Czas reakcji [ms]
0.3
Głośniki / Kamera i mikrofon
brak
Jasność [cd/m2]
300
Pivot / VESA
brak Pivota / VESA 100 x 100
Złącza wideo
1 x HDMI 1.4 / 1 x DisplayPort 1.2
Pozostałe złącza przew. i bezp.
1 x audio Jack
Złącza USB 2.0/3.0
brak
Obrót lewo/prawo (Swivel)
HDR
HDR10
Złącza USB-C
Pochylenie przód/tył (Tilt)
(-5 / +20)
Tryb PIP/PBP / MST
sRGB
107
Regulacja wysokości
DCI-P3 / NTSC / Adobe RGB
DCI-P3 86% / NTSC 95% / Adobe RGB 86%
Technologia synchronizacji
Zabezpieczenia i wytrzymałość
Kensington Lock
Typowe zużycie energii [W]
16
Klasa energetyczna
D
Kolor
Biały
Cena
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Gwarancja producenta
Specyfikacja
--- Produkt ---
Nazwa : PHILIPS 24M2N3201PL/00 23.8inch IPS FHD 260Hz 300cd/m2 1ms HDMI2.1 DP
Opis : Philips Evnia 3000 24M2N3201PL - Monitor LED - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 260 Hz - Fast IPS - 1000:1 - HDR10 - 0.3 ms - HDMI, DisplayPort - biały
EAN : 8721038007756
Reklamacje : 36 miesięcy
--- Ogólne ---
Rodzaj wyświetlacza : Monitor LCD z podświetleniem LED
Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej : Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2555750
Klasa energii : Klasa D
Klasa Energetyczna (HDR) : Klasa E
Wielkość przekątnej : 24"
Wielkość celownika : 23.8"
Typ panela : Fast IPS
Współczynnik kształtu : 16:9
Rozdzielczość natywna : Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 260 Hz
Rozstaw pikseli : 0.2745 mm
Pikseli na cal : 92.56
Współczynnik kontrastu : 1000:1
Forma HDR : HDR10
Obsługa kolorów : 16,7 miliony kolorów
Paleta Kolorów : 86% Adobe RGB, 85.9% DCI-P3, 107% sRGB, 95.3% NTSC
Czas reakcji : 0,3 ms (Smart MBR)
Częstotliwość odświeżania pionowego : 48 - 260 Hz
Częstotliwość odświeżania poziomego : 30 - 290 kHz
Poziomy kąt widzenia : 178
Pionowy kąt widzenia : 178
Powłoka ekranu : Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25%
Technologia podświetlenia : WLED
Kolor : Biały
Wymiary (szer./głęb./wys.) : 54 cm x 19.5 cm x 43.3 cm - z podstawką (najwyższa pozycja)
Waga : 3.14 kg
--- Złącza ---
Interfejsy : Słuchawki
HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
DisplayPort (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
--- Mechaniczne ---
Regulacja pozycji ekranu : Odchylenie
Kąt pochylenia : -5/+20
Interfejs Montażowy VESA : 100 x 100 mm
--- Różne ---
Akcesoria w zestawie : Kabel zasilania
Dołączone przewody : 1 x kabel HDMI
1 x kabel DisplayPort
Zgodność z normami : HDCP 1.4, HDCP 2.2, DDC/CI, RoHS
Typ Gniazda Zabezpieczającego : Gniazdo bezpieczeństwa Kensington
--- Zasilanie ---
Napięcie wejściowe : AC 100-240 V (50/60 Hz)
Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) : 14 kWh/1000 godz.
Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) : 18 kWh/1000 godz.
Pobór Mocy (Standardowy) : 16.2 wat
Zużycie energii w stanie czuwania : 0.5 wat
Pobór mocy (tryb wył.) : 0.3 wat
--- Oprogramowanie / Wymagania systemowe ---
Dołączone oprogramowanie : Evnia Precision Center
Wymagany system operacyjny : Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
--- Wymiary i waga ---
Bez podstawki - szerokość: 54 cm - głębokość: 5.5 cm - wysokość: 32.5 cm - waga: 2.55 kg
--- Wielkość i waga (ładunek) ---
Szerokość transportowa : 69 cm
Głębokość transportowa : 12.4 cm
Wysokość transportowa : 42 cm
Waga transportowa : 5.36 kg
--- Parametry środowiska ---
Minimalna temperatura pracy : 0 °C
Maksymalna temperatura pracy : 40 °C
Dopuszczalna wilgotność : 20 - 80% RH