Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Kable / Kable HDMI

Kabel do konsol HDMI -> VGA + 3xRCA (1.8m) Gold [HD29]


Kabel HDMI na VGA + Audio 3 chinche RCA przeznaczony jest do przesyłu bardzo wysokiej jakości obrazu cyfrowego wraz z dźwiękiem. Pozłacane wtyki gwarantują szybki transfer w jakości 1920x1080P . Kabel możesz zastosować w: TV, DVD, Blu-ray, Dekodery platform cyfrowych: N telewizja, Cyfra+, Polsat Cyfrowy, TELWIZJA na Kartę, Konsole XBOX, PLAYSTATION, PC-TV, LAPTOP-TV, Nagrywarki, projektory, monitory cyfrowe, panele TFT/LCD i wiele innych.. Kabel / Adapter HDMI na VGA/D-sub +Audio umożliwia podłączenie urządzeń o standardzie HD posiadających złącze HDMI do projektorów, monitorów i telewizorów analogowych ze złączem VGA / D-SUB i 3xRCA Audio przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości obrazu i znakomitej jakości dźwięku. Długość kabla: 1,8m

Kliknij, aby powiększyć


Nasza cena: 35.00Cena netto: 28.69 zł
Kod produktu: kabmonHDMI-VGAHD29
Producent: Aptel
Gwarancja: 12 mies.
Należy pamiętać ze HDMI podaje sygnał cyfrowy, a VGA analogowy, dlatego nie we wszystkich urządzeniach podłączenie bezpośrednie będzie możliwe, jeśli kabel przy bezpośrednim podłączeniu nie działa należy zaopatrzyć się w specjalny moduł zmieniający sygnał cyfrowy na analogowy.

Nowe urządzenia elektroniczne (np. projektory) często posiadają już taki moduł wbudowany w sobie.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu