Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Dyski Twarde / SATA II Seagate

Seagate 250 GB Barracuda (ATA/300, 16MB, 7200, NCQ, RoHS) ST3250620AS


Dysk twardy 250 GB. Prędkość obrotowa: 7200 obr./min., interfejs: Serial ATA/300, pamięć cache: 16 MB, głośność 28 dBA. Obsługa NCQ.

Kliknij, aby powiększyć


Produkt nie jest już w sprzedaży

Kod produktu: hddsatBar250 ST3250620AS
Producent: Seagate
Gwarancja: 36 mies.Pojemność 250 GB
Pamięć cache 16 MB
Interfejs SATA II


Serial ATA to interfejs najnowszej generacji przewyższający swoimi osiągami tradycyjny interfejs ATA. Oprócz usprawnień na poziomie szybkości transferu danych 300Mb na sekundę, inteligentnego operowania danymi, usprawnia obsługę dla użytkownika. Po pierwsze brak konieczności operowania zworkami (w tym częstego wyjmowania dysku z obudowy dla wykonania tej operacji) a ponadto estetyczne kable, które są znacznie cieńsze, przez co zajmuje mniej miejsca w obudowie.

Użyta w opisywanym modelu technologia kolejkowania komend (NCQ) podnosi wydajność przetwarzania informacji a tym samym prędkość działania stacji roboczych oraz serwerów. Zmniejszenie opóźnień następuję dlatego, że dysk twardy ma dostęp do 32 różnych komend i ma możliwość ułożenie danych w sposób bardziej wydajny zanim przystąpi do ich czytania lub zapisywania.

Dotychczas dysk wykonywał zadania w kolejno�ci ich otrzymywania, teraz głowica może ułożyć zadania tak aby szybciej poruszać się po talerzu, skracając czas dostępu oraz zużycie mechanicznych części dysku.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu