Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Dyski Twarde / SATA II Samsung

Samsung SpinPoint 250 GB (ATA/300, 8MB, 7200, NCQ) SP2504C


Dysk twardy 250 GB. Prędkość obrotowa: 7200 obr./min., interfejs: Serial ATA/300, pamięć cache: 8 MB, czas dostępu: 8.9 ms, głośność 28 dBa, maksymalny transfer 973 Mbps. Obsługa NCQ.

Kliknij, aby powiększyć


Produkt nie jest już w sprzedaży

Kod produktu: hddsatSam250 SP2504C
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 mies.Pojemność 250 GB
Interfejs SATA II
Głośność 28 dBA


Serial ATA to interfejs najnowszej generacji przewyższający swoimi osiągami tradycyjny interfejs ATA. Oprócz usprawnień na poziomie szybkości transferu danych 300Mb na sekundę, inteligentnego operowania danymi, usprawnia obsługę dla użytkownika. Po pierwsze brak konieczności operowania zworkami (w tym częstego wyjmowania dysku z obudowy dla wykonania tej operacji) a ponadto estetyczne kable, które są znacznie cieńsze, przez co zajmują mniej miejsca w obudowie.

Samsung Spin Point to seria dysków twardych pracujących z prędkością 7200 obrotów na minutę oraz posiadających 8 MB pamięci cache, która dodatkowo przyspiesza działanie dysku w typowych zastosowaniach.

Dyski charakteryzują się dobrym czasem dostępu, niezłą wydajnością oraz bardzo cichą pracą prawie na granicy niesłyszalności. Głównie za ciszę dyski tej serii są doceniane przez użytkowników.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu