Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Drukarki / LASEROWE HP (mono do 2000 zł)

HP LaserJet 1018 (600x600/12)


Drukarka laserowa mono. Maks. format wydruku: A4, szybkość druku: 12 str./min. (mono), rozdzielczość: 600 x 600 dpi (mono), złącza: USB, pamięć: 2 MB, podajnik papieru: 150 arkuszy, normatywny cykl pracy: 3000 str./mies.

Kliknij, aby powiększyć


Kliknij, aby powiększyćKliknij, aby powiększyćKliknij, aby powiększyć 
Produkt nie jest już w sprzedaży

Kod produktu: drlHP1018 LaserJet
Producent: Hewlett Packard
Gwarancja: GP 12 mies.
Jakość HP LaserJet bez nadwyrężania budżetu. Tania monochromatyczna drukarka laserowa HP oraz niezawodne kasety z tonerem HP pozwalają uzyskać doskonałe rezultaty za niewielką cenę. To niewielkie urządzenie zajmuje mało miejsca na biurku.

Funkcje

• Niedroga drukarka HP LaserJet 1018 umożliwia drukowanie dokumentów wysokiej jakości. Dzięki niezawodnym kasetom z tonerem HP oraz efektywnej jakości wyjściowej 1200 dpi (rozdzielczość 600 x 600 dpi) uzyskiwane wydruki są ostre i wyraźne.

• Doskonale nadaje się do umieszczenia na biurku, półce lub w innym niewielkim miejscu. Urządzenie drukuje z prędkością do 12 str./min, a czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony z trybu powersave jest krótki.

• Ta niewielka drukarka laserowa pozwala szybko wydrukować potrzebne dokumenty. Wyposażona w port Hi-Speed USB 2.0, zapewnia łatwą instalację, eksploatację i konserwację. Wymiana wielofunkcyjnej kasety z tonerem HP LaserJet jest prosta i wygodna.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu