Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Bezprzewodowe Urządzenia / Karty Sieciowe Bezprzewodowe USB

D-link Wireless N150 USB 2.0 Adapter [DWA-131]


Karta sieciowa sieci bezprzewodowej w standardzie 802.11b/g/n. Złącze: USB, częstotliwość: 2.4 GHz, prędkość transmisji: 150 Mbps, szyfrowanie: (64, 128 bit) WEP, WEP - Wired Equivalent Privacy, WPA - Wi-Fi Protected Access, WPA2 (PSK) - WiFi Protected Access 2 (Pre-Shared Keys). Wbudowana antena wewnętrzna.

Kliknij, aby powiększyć


Nasza cena: 44.00Cena netto: 36.07 zł
Kod produktu: ubksUSBDliDWA131
Producent: D-link
Gwarancja: GP 24 mies.
Adapter DWA-131 Wireless N Nano USB umożliwia podłączenie komputera do wydajnej sieci bezprzewodowej, dzięki czemu użytkownik może uzyskać łączność z siecią w dowolnym miejscu domu i korzystać z Internetu bez opóźnień. Urządzenie jest wyjątkowo małe, dzięki czemu może być podłączone do komputera również w podróży.

Najważniejsze cechy produktu:

Zgodny ze specyfikacją WLAN 802.11n (wersja robocza 2.0), największa szybkość i największy zasięg, praktycznie bez żadnych martwych stref

Jedyny na rynku produkt tej wielkości zgodny ze specyfikacją 802.11n (w wersji roboczej)

Szybki interfejs USB 2.0

Obsługa systemu operacyjnego Windows Vista, a także systemów Windows XP/2000

Certyfikat zgodności ze specyfikacją Wi-Fi Protected Setup (WPS)

Kreator szybkiego konfigurowania z obsługą w 18 językach.

Adapter DWA-131 Wireless N Nano USB pozwala podlaczyc laptop lub komputer biurkowy do wydajnej sieci bezprzewodowej przez wyjatkowo szybki interfejs USB 2.0. Po podlaczeniu tego urzadzenia mozna wspóluzytkowac szybkie polaczenie internetowe, majac równiez dostep do wspólnych dokumentów, plików muzycznych i zdjec udostepnionych w sieci.

Latwe ustanawianie i utrzymywanie polaczenia

Ten wydajny adapter bezprzewodowy jest przeznaczony dla nowoczesnych uzytkowników wymagajacych najwyzszej wydajnosci pracy sieciowej zapewnia transmisje/odbiór z szybkoscia odpowiednio 150/300 Mb/s. Po podlaczeniu tego urzadzenia do routera lub punktu dostepowego w technologii Wireless N mozna sie laczyc z siecia praktycznie z kazdego miejsca w domu1. Adapter ten mozna takze stosowac w sieciach bezprzewodowych 802.11g i 802.11b, co znacznie poprawia jakosc odbioru1.

Bezpieczne polaczenie

Aby zapewnic ochrone danych i prywatnosci uzytkownika, adapter Wireless N Nano USB obsluguje szyfrowanie WEP, WPA i WPA2, umozliwiajac podlaczenie sie do bezpiecznej sieci bezprzewodowej i zapewniajac bezpieczenstwo ruchu sieciowego. Dzieki funkcji Wi-Fi Protected Setup (WPS) uzytkownik musi jedynie nacisnac przycisk, aby automatycznie utworzyc bezpieczne polaczenie bezprzewodowe z routerem, unikajac skomplikowanych ustawien.

Latwosc instalacji i podlaczania

Oferowany przez firme D-Link kreator do szybkiej instalacji (dostepny w 18 jezykach) zapewnia latwa instalacje i szybkie podlaczenie do sieci. Wraz z produktem dostarczane jest oprogramowanie D-Link Wireless Manager, które monitoruje wszystkie najczesciej wykorzystywane sieci bezprzewodowe. Dzieki takim zaletom, jak najwyzsza wydajnosc transmisji bezprzewodowej, czulosc odbioru i bezpieczenstwo, adapter zwieksza komfort korzystania z Internetu, zapewniajac jednoczesnie pelna mobilnosc.

1- Maksymalne parametry sygnalu bezprzewodowego okreslono w oparciu o standard IEEE 802.11g i wersje robocza specyfikacji standardu IEEE 802.11n. Szybkosc transmisji okreslona w standardzie 802.11n jest osiagana przy stosowaniu produktów wykonanych w technologii Wireless N. Rzeczywista przepustowosc moze byc inna. Na jej obnizenie moga wplynac warunki sieciowe oraz czynniki srodowiskowe, takie jak natezenie ruchu w sieci, uzyte materialy i konstrukcja budynku. Czynniki srodowiskowe moga równiez niekorzystnie wplywac na zasieg sygnalu bezprzewodowego.

Produkty w technologii Wireless N zostaly opracowane w oparciu o wersje robocza specyfikacji IEEE 802.11n i nie gwarantuja zgodnosci z jej przyszlymi wersjami. Nie jest równiez gwarantowana ich zgodnosc z urzadzeniami innych producentów opartymi na wersji roboczej specyfikacji 802.11n. Wszystkie dane dotyczace szybkosci sa podawane jedynie w celach porównawczych. Dane techniczne oraz wymiary i ksztalty produktów moga ulegac zmianom bez powiadomienia, a ich rzeczywisty wyglad moze sie róznic od przedstawionego w niniejszym dokumencie.

Specyfikacja techniczna

Sprzęt

Zgodność z wersją roboczą specyfikacji standardu bezprzewodowej sieci LAN 802.11n, zgodność ze starszymi typami urządzeń opartych na standardzie 802.11b/g

Transmisja bezprzewodowa z szybkością do 150 Mb/s, odbiór z szybkością do 300 Mb/s

Pasmo częstotliwości 2,4 GHz

Wbudowana antena wewnętrzna

Szybkie połączenie USB 2.0 z notebookiem lub komputerem stacjonarnym.

Systemy operacyjne

Windows 2000 (z pakietem serwisowym SP4)

Windows XP (pakiet serwisowy SP2 i nowsze)

Windows Vista (32- lub 64-bitowy).

Zabezpieczenia

Bezpieczeństwo dzięki silnemu szyfrowaniu danych WPA/WPA2

Proste konfigurowanie szyfrowania transmisji bezprzewodowej za naciśnięciem jednego przycisku (Wireless Protect Setup - WPS)

Konfiguracja/zarządzanie

Kreator szybkiego konfigurowania z obsługą w 18 językach

Oprogramowanie D-Link Wireless Manager ułatwiające dostęp do często wykorzystywanych sieci

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu