Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Procesory / AMD Athlon 64 (Socket 939)

AMD Athlon 64 3200+ Venice BOX (Socket 939, 64bit)


Procesor na Socket 939. Taktowanie procesora: 2000 MHz, taktowanie magistrali: 400 MHz, pamięć cache: 512 KB (L2), 128 KB (L1), napięcie zasilania: 1.4V, technologia Venice (0.09). Wersja BOX.

Kliknij, aby powiększyć


Produkt nie jest już w sprzedaży

Kod produktu: cpuAth3200 Venice BOX
Producent: AMD
Gwarancja: 36 mies.
Athlon 64 to pierwszy 64-bitowy procesor, który był dostępny dla użytkowników domowych. Jednak to nie wsparcie dla nowego trybu pracy systemów operacyjnych zapewnił mu sukces, ale bardzo dobra architektura, która pozwoliła na zdobycie w swoim czasie pozycji króla wydajności.


Wbudowany kontroler pamięci pozwolił na likwidację opóźnień występujących przy komunikacji z pamięcią a szyna Hyper Transport zdecydowanie przyspieszyła pracę komputera jako całości.


W dobie procesorów dwurdzeniowych atrakcyjność jednordzeniowych Athlonów 64 znacznie spadła. W takiej sytuacji ich cena została obniżona, czyniąc je atrakcyjną propozycją dla osób szukających tańszego ale nadal bardzo wydajnego procesora. Zwłaszcza gdy użytkownik zamierza wykonywać zadania w jednej aplikacji, która nie wykorzystuje potencjału oferowanego przez układy wielordzeniowe.


Diagram architektury Athlon 64 pod Socket 939

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu