Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Oprogramowanie / Microsoft Office OEM 1-pack PL

Microsoft Office 2007 Home & Student Edition PL OEM 1-pack (MLK - brak nośnika) (79G-00670)


Pakiet oprogramowania: Word 2007, Excel 2007, OneNote 2007, PowerPoint 2007. Wymaga systemu Windows XP SP2/Vista. Wersja przeznaczona do użytku domowego. Pakietu nie można wykorzystywać do celów komercyjnych. Zgodnie z nowymi zasadami licencjonowania Microsoft, użytkownik końcowy może otrzymać pakiet Office przy zakupie nowego komputera, ale żeby móc z niego korzystać po 60 dniach od daty zakupu należy nabyć pakiet aktualizacyjny. W zestawie nie znajduje się nośnik, jedynie klucz aktywacyjny. Nośnik można pozyskać osobno.

Kliknij, aby powiększyć


Produkt nie jest już w sprzedaży

Kod produktu: oprMSOff2007HSE PL OEM 1p
Producent: Microsoft
Gwarancja: brak
Pakiet Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych to zestaw podstawowych aplikacji dla użytkowników domowych. Aplikacje pomogą szybko i łatwo wykonywać swoje zadania i pracę w domu.

Microsoft Office Word 2007 to program do tworzenia dokumentów, który umożliwia użytkownikom opracowywanie i udostępnianie efektownie wyglądających dokumentów za pomocą bogatego zestawu narzędzi pisania oraz łatwego w użyciu interfejsu.

Microsoft Office Excel 2007 to wydajny program obsługi arkuszy kalkulacyjnych, dzięki któremu można analizować i przekazywać informacje, a także zarządzać nimi w celu zapewnienia środowiska wspomagającego podejmowanie lepszych decyzji.

Microsoft Office OneNote 2007 to elastyczny program zapewniający wielu osobom jedno miejsce, w którym można pobierać niemal nieograniczone rodzaje informacji, szybko lokalizować dane za pomocą wydajnych narzędzi wyszukiwania, a także stosować łatwe w użyciu narzędzia wspomagające współpracę. Dzięki temu użytkownicy unikają przeładowania informacjami i mogą pracować ze sobą w bardziej efektywny sposób.

Microsoft Office PowerPoint 2007 to rozbudowany program prezentacyjny, który udostępnia narzędzia szybkiego tworzenia dynamicznych i profesjonalnie wyglądających prezentacji za pomocą funkcji graficznych i narzędzi formatowania dostępnych w nowym interfejsie zorientowanym na wyniki.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu