Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Oprogramowanie / Microsoft Office OEM 1-pack PL

Microsoft Office 2003 Basic Edition PL OEM 1-pack (S55-00629)


Pakiet oprogramowania: Word 2003, Excel 2003 i Outlook 2003. Zgodnie z nowymi zasadami licencjonowania Microsoft, użytkownik końcowy może nabyć pakiet w wersji OEM 1-pack bez nowego komputera, jeżeli samodzielnie go sobie zainstaluje lub sam składa swój komputer.

Kliknij, aby powiększyć


Produkt nie jest już w sprzedaży

Kod produktu: oprMSOff2003Bas PL OEM 1p
Producent: Microsoft
Gwarancja: brakWersja OEM
Polska wersja językowa


Excel 2003

Program Excel 2003 umożliwia przekształcanie danych w informacje za pomocą zaawansowanych narzędzi do analizy, komunikacji i udostępniania wyników. Program Excel 2003 usprawnia działania zespołowe oraz ułatwia chronienie i kontrolowanie dostępu do rezultatów pracy. Ponadto umożliwia korzystanie z danych zgodnych ze standardem Extensible Markup Language (XML), ułatwiając włączanie ich do procesów biznesowych.

Outlook 2003

Program Outlook 2003 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania oraz organizowania wiadomościami e-mail, harmonogramami, zadaniami, notatkami, kontaktami i innymi informacjami. Program Outlook 2003 udostępnia nowatorskie rozwiązania, które można wykorzystywać do zarządzania komunikacją, organizowania pracy i lepszej współpracy z innymi — wszystko to w jednym miejscu.

Word 2003

Program Word 2003, najnowsza wersja najpopularniejszego edytora tekstów, opracowano z uwzględnieniem doświadczeń i opinii użytkowników w celu dostarczenia nowatorskich rozwiązań, które mogą służyć tworzeniu atrakcyjnych dokumentów i ułatwieniu współpracy z innymi użytkownikami.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu