Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Oprogramowanie / Microsoft Windows OEM 1-pack PL

Microsoft Windows Vista Home Basic PL OEM 1-pack DVD (32-bit) (66G-00595)


System operacyjny Windows Vista Home Basic w wersji OEM. Wersja dedykowana dla podstawowych potrzeb domowych takich jak dostęp do Internetu czy poczty e-mail. Wersja 32-bitowa.

Kliknij, aby powiększyć


Produkt nie jest już w sprzedaży

Kod produktu: oprVisHomBasPL OEM 1p 32b
Producent: Microsoft
Gwarancja: brakEdycja Home Basic
Wersja OEM
Wersja 32-bitowa


Łatwość użycia

Nowy system Windows Vista zawiera znane elementy, takie jak menu Start, które jest teraz szybsze, prostsze i bardziej użyteczne niż w poprzednich wersjach systemu Windows. Menu Start udostępnia zintegrowaną funkcję szybkiego wyszukiwania, która umożliwia znalezienie i uruchomienie każdego pliku na komputerze. Wystarczy wpisać słowo, nazwę lub frazę, a funkcja szybkiego wyszukiwania odnajdzie właściwy plik. Ponadto nowe menu Start zasadniczo ułatwia poruszanie się między wszystkimi aplikacjami zainstalowanymi na komputerze. Dzięki usunięciu powolnego kaskadowego widoku "Wszystkie programy" nowe menu Start umożliwia szybsze niż kiedykolwiek uruchamianie elementów.

Kontrola konta użytkownika

Kontrola konta użytkownika (UAC, User Account Control) to nowy zestaw funkcji systemu Windows Vista pomagający znaleźć złoty środek między elastycznością i możliwościami konta administratora i zabezpieczeniami standardowego konta użytkownika.

Przeszukiwanie pulpitu

W systemie Windows Vista nie trzeba już pamiętać, gdzie są zapisywane wszystkie pliki. Aby znaleźć plik, wystarczy mieć pewne informacje o nim, takie jak wyraz zawarty w dokumencie, wykonawcę piosenki lub datę zrobienia zdjęcia. Wydajne zintegrowane funkcje przeszukiwania pulpitu umożliwiają szybkie znalezienie na komputerze niemal każdego pliku bez konieczności przeglądania folderów w jego poszukiwaniu. Na przykład w nowym menu Start wystarczy w osadzonym polu szybkiego wyszukiwania wpisać wyraz, frazę, właściwość lub dowolną część nazwy pliku, aby natychmiast znaleźć odpowiedni plik.

Gadżety

Gadżety to miniaplikacje o szerokim zakresie możliwych zastosowań. Mogą one się łączyć z usługami sieci Web w celu dostarczenia informacji o pogodzie, najnowszych wiadomości, informacji drogowych, internetowych strumieni radiowych i pokazów slajdów z albumów fotograficznych dostępnych w trybie online. Gadżety mogą także integrować się z aplikacjami, aby upraszczać pracę z nimi. Na przykład mogą natychmiast wyświetlać listę będących online kontaktów wiadomości błyskawicznych albo widok dnia w kalendarzu lub w prosty sposób sterować odtwarzaczem multimedialnym. Oczywiście gadżety mogą mieć także dowolną liczbę wyspecjalizowanych zastosowań. Mogą to być na przykład kalkulatory, gry albo żółte karteczki.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu