Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Oprogramowanie / Microsoft Windows OEM 1-pack PL

Microsoft Windows XP Home SP2 PL OEM 1-pack (N09-02010)


System operacyjny Windows XP dla użytkowników domowych w wersji OEM. Produkt sprzedawany wyłącznie osobom prywatnym lub firmom, które samodzielnie zmontują zestaw komputerowy i zainstalują na nim te oprogramowanie. Kupujący zobowiązuje się do świadczenia wsparcia technicznego dla użytkownika takiego komputera.

Kliknij, aby powiększyć


Produkt nie jest już w sprzedaży

Kod produktu: oprMSWinXPHome PL 1PK
Producent: Microsoft
Gwarancja: brakWersja OEM
Polska wersja językowa


Windows XP Home Edition otwiera nieograniczone możliwości w korzystaniu z komputera osobistego w domu. Jest to elegancki i łatwy system operacyjny umożliwiający połączenie z rodziną , przyjaciółmi lub siecią Internet. Dzięki nowej architekturze systemu Windows , Windows XP Home Edition oferuje większą niezawodność i sprawność niż poprzednie systemy operacyjne.

Windows XP Home Edition zbudowano przy zastosowaniu sprawdzonej technologii Windows 2000, dzięki czemu jest to jeden z najbardziej niezawodnych systemów operacyjnych do użytku domowego. Dzięki funkcjom takim jak zdalna pomoc, która umożliwia zwrócenie się o pomoc do znajomych lub informatyka w dowolnym miejscu, zawsze możesz liczyć na pomoc, dzięki której Twój komputer będzie funkcjonował dłużej i bardziej niezawodnie.

Windows XP Home Edition jest wyposażony w najlepsze funkcje dostępne w systemie operacyjnym do użytku domowego, takie jak wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność architektury Windows 2000, które tworzą nowy, przyjaźniejszy i jeszcze bardziej niezawodny system operacyjny.

Narzędzie aktualizacji Windows Update udostępnia nowe sterowniki urządzeń oraz poprawki dt. zgodności aplikacji, dzięki czemu urządzenia i aplikacje mają jeszcze lepsze wsparcie. Ponadto, w systemie Windows XP Home Edition, narzędzie Windows Update jest zintegrowane z centrum pomocy i obsługi, co ułatwia wyszukanie pomocy w jednym, wygodnym miejscu. Ponadto, Menedżer Urządzeń może automatycznie przeszukać Windows Update w celu wyszukania nowych sterowników w po podłączeniu nowego urządzenia, dzięki czemu instalacja nowych urządzeń jest jeszcze łatwiejsza.

Funkcja przywracania systemu Windows XP Home Edition umożliwia przywrócenie poprzedniego stanu komputera w razie problemów, bez utraty osobistych plików z danymi. Funkcja przywracania systemu aktywnie monitoruje zmiany plików systemowych w celu zapisania poprzednich wersji przed dokonaniem zmian. Dzięki tej funkcji nie trzeba już pamiętać o kopii plików konfiguracyjnych, ponieważ system sam tworzy punkty przywrócenia, co umożliwia przywrócenie systemu do poprzedniego stanu.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu