Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Obudowy / CHIEFTEC - Dragon

Chieftec Dragon DG-01B-D-U (bez zasilacza)


Obudowa Midi Tower ATX. Kieszenie: 3 x 5.25´´, 2 x 3.5´´ (zewn.), 2 x 3.5´´ (wewn.), bez zasilacza, złącze USB i FireWire na przednim panelu, drzwiczki, kolor czarny.

Kliknij, aby powiększyć


Produkt nie jest już w sprzedaży

Kod produktu: obuChiDG01BDU bez zas
Producent: Chieftec
Gwarancja: 24 mies.
Obudowa Chieftec to markowy produkt znanego producenta, wykonana z najlepszej jakości materiałów. Nie do pomyślenia są w niej ostre końcówki, niskiej jakości plastik czy złe spasowanie elementów. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i ułatwiają utrzymanie obudowy w czystości.

Chieftec stara się maksymalnie zadbać o wygodę użytkownika przy normalnym korzystaniu z produktu. Praktycznie wszystkie elementy możemy zamontować bez udziału śrubek, korzystając z przemyślanych systemów zatrzasków, sanek, koszyczków etc. Koniec problemów z montażem kart rozszerzeń, odkręcaniem dysku twardego gdy chcemy wyjąć go z obudowy. Nawet dodatkowe wiatraczki można łatwo i szybko zamontować.

Obudowa wykonana jest z blachy stalowej 1 mm, całość ukształtowana jest zgodnie z wzorcami nowoczesnego designu. Dobrym pomysłem jest dodawany pierścień ferrytowy, który po nałożeniu na kable sygnałowe do płyty głównej (Power on, Reset, HDD LED etc.) zmniejsza zakłócenia elektromagnetyczne. Na przednim panelu znajdują się wyjścia USB i FireWire, które znacznie poprawiają wygodę użytkowania.

Midi Tower to wielkość obudowy sugerowana dla typowych zestawów komputerowych. Jest w niej wystarczająco dużo wolnych kieszeni na dalszą rozbudowę a sama obudowa nie zajmuje tyle miejsca co Big Tower.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu