Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Karty Dźwiękowe / Karty Dźwiękowe Zewnętrzne

Delock karta dźwiękowa 7.1 (USB 2.0) [61645]


Karta muzyczna 7.1 Delocka pod USB pozwala na rozbudowanie twojego komputera o nową kartę muzyczną. Wystarczy podłączyć urządzenie do wolnego portu USB w komputerze lub notebook. Specyfikacja: 2 złącza (3.5 mm jack): Mikrofon, Głośnik. Klawisze funkcyjne: głośniej, ciszej, wyciszenie. USB audio1.0 . USB HID w klasie 1.1. Współpraca z wirtualnym kanałem dźwięku 7.1, Xear 3D. USB Bus-Power. Wymagania systemowe: Windows lub Linux. Wolny port USB. Zawartość opakowania: karta muzyczna na USB, oprogramowanie Xear 3D (dla Windows XP/Vista) na CD.

Kliknij, aby powiększyć


Nasza cena: 70.00Cena netto: 57.38 zł
Kod produktu: kmDel61645
Producent: Delock
Gwarancja: 24 mies.
Karta dźwiękowa z interfejsem USB

Dzięki popularnemu i szeroko dostępnemu złączu USB, ta zewnętrzna karta dźwiękowa może zostać bezproblemowo podłączona do naszego laptopa lub komputera stacjonarnego. Dodatkowo w razie potrzeby możemy sprawnie przełączać ją pomiędzy urządzeniami lub transportować, dzięki wysoce kompaktowej konstrukcji.

Dysponuje systemem wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1

Karta dźwiękowa, która obsługuje system wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 wykorzystuje specjalne oprogramowanie, które ma za zadanie oszukać ludzki układ słuchowy, a tym samym sprawnie zasymulować wrażenie kierunkowości dźwięku. Takie rozwiązanie nie wymaga zastosowania wielu głośników jak w przypadku klasycznych systemów surround i pozwala nam cieszyć się dźwiękiem przestrzennym na dowolnych słuchawkach bądź głośnikach stereofonicznych.

Delock USB Sound Adapter 7.1

Sound Adapter USB Delocka rozszerza twój komputer o dodatkową karte muzyczną. Można podłączyć adapter do wolnego portu USB twojego Notebooka albo komputera i do adaptera podłączyć słuchawki albo głośniki.

Chipset: CMedia CM119

Klawisze funkcyjne: Volume-UP, Volume-Down, Mute

Użądzenie USB Audio specyfikacja: 1.0

USB HID Klasa: 1.1

Częstotliwość próbkowania: 16 Bit / 48 kHz

Stosunek sygnału do szumu (SNR): ok. 90 dB

Wspiera Virtual 7.1 Kanal Sound, Xear 3D

USB Bus power

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu