Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  
Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)     Ceny bez rabatu (pł. kartą w sklepie lub przez Internet)

Wersja do drukuWersja do druku

Karty Dźwiękowe / Karty Dźwiękowe Zewnętrzne

Zewnętrzna karta dźwiękowa 7.1 USB [AK103B]


Karta muzyczna na USB z systemem Vitrual 7.1CH. Idealna dla komputerów i laptopów nie wyposażonych w wewnętrzną kartę dźwiękową. Bardzo prosta instalacja : podłącz do USB i używaj. Pełny 16 bitowy dupleks nagrywania i odtwarzania bez karty dźwiękowej w PC. Symulacja systemu stereo 7.1. Interfejs MIDI zgodny z MPU-401 MIDI UART i SoundBlaster MIDI. Regulacja głośności na urządzeniu. Diody sygnalizujące pracę urządznia. Przycisk wyciszenia. Zasilanie : z portu USB. Wejścia : Mic in - mini jack 3,5 mm. Wyjścia : Audio out - mini jack 3,5 mm. Wymiary: 58x25x13mm. Minimalne wymagania: Windows XP/Vista/7 (nie wymaga sterowników), Port USB 2.0.

Kliknij, aby powiększyć


Nasza cena: 20.00Cena netto: 16.39 zł
Kod produktu: kmAK103B
Producent: Aptel
Gwarancja: 12 mies.
Karta dźwiękowa z interfejsem USB

Dzięki popularnemu i szeroko dostępnemu złączu USB, ta zewnętrzna karta dźwiękowa może zostać bezproblemowo podłączona do naszego laptopa lub komputera stacjonarnego. Dodatkowo w razie potrzeby możemy sprawnie przełączać ją pomiędzy urządzeniami lub transportować, dzięki wysoce kompaktowej konstrukcji.

Dysponuje systemem wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1

Karta dźwiękowa, która obsługuje system wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 wykorzystuje specjalne oprogramowanie, które ma za zadanie oszukać ludzki układ słuchowy, a tym samym sprawnie zasymulować wrażenie kierunkowości dźwięku. Takie rozwiązanie nie wymaga zastosowania wielu głośników jak w przypadku klasycznych systemów surround i pozwala nam cieszyć się dźwiękiem przestrzennym na dowolnych słuchawkach bądź głośnikach stereofonicznych.

Karta dźwiękowa Oxford AK103B

Fabrycznie nowa, wysokiej jakości karta muzyczna na USB z systemem Vitrual 7.1CH. Idealna dla komputerów i laptopów nie wyposażonych w wewnętrzną kartę dźwiękową!

Rodzaj: Zewnętrzna

Interfejs: USB

System dźwięku: 7.1 - wirtualny

Rozdzielczość bitowa: 16 bit

Częstotliwość próbkowania: Brak danych

Stosunek sygnału od szumu: Brak danych

Złącza

Złącza mikrofonowe: Mini Jack 3.5mm x1

Złącza słuchakowe: Mini Jack 3.5mm x1

Złącza Line-in / AUX: Brak

Złącza głośnikowe: Brak

Złącza RCA: Brak

Złącza optyczne: Brak

Złącza koaksjalne: Brak

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.


Zgłoś błąd w opisie produktu | Wyślij zapytanie na temat produktu